Údržba a kontrola provozuschopnosti

Údržba a kontrola provozuschopnosti.

Údržba a kontrola provozuschopnosti.

Provádíme pravidelné kontroly provozuschopnosti, údržby a opravy stabilních hasicích zařízení dle požadavku vyhlášky Ministerstva vnitra č. 246/2001 Sb. a požadavků normy ČSN EN 12845. Je-li SHZ instalováno dle standardu zahraničních pojišťoven (FM Global, VdS) se specifickými nároky na kontroly zařízení, je samozřejmě k těmto požadavkům v rámci kontrol přihlédnuto.

Nad rámec kontroly provozuschopnosti jsme schopni zajistit revize tlakových nádob instalovaných v systému SHZ (provozní revize, vnitřní revize a tlakové zkoušky), přes elektrorevize NN části zařízení až po kontrolu spalinových cest spalovacích motorů dieselčerpadel. 

Dále provádíme kontroly provozuschopnosti skrápění, vodních clon a revize požárních nádrží pro SHZ (ať už prostřednictvím potápěče či vypuštěním vody z nádrže) včetně následného odstranění zjištěných závad.

Zaškolení servisní pracovníci mají k dispozici několik servisních vozidel, jejichž součástí je i pojízdná dílna s nezbytnými druhy nářadí, potřebného na servis a opravy. Pro ohlašování případných poruch je zákazníkům k dispozici servisní “hot” linka, která je v době pracovního klidu přesměrována na příslušného službu konajícího servisního pracovníka.

  1. Technik

    Pokud máte zájem o naše služby nebo se o nich chcete zatím jenom nezávazně informovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace o našich službách a produktech. Poradíme s výběrem vhodného systému a vypracujeme cenovou nabídku. Kontaktovat nás můžete na číslech:
    +420 487 837 404 nebo +420 737 204 219, na emailu mspraha@mspraha.cz, rovněž můžete vyplnit kontaktní formulář.

Nezávazná poptávka